حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

رویداد ارائه فناوری با موضوع «ارائه فناوری‌های شرکت کاوش یاران فن پویا»

رویداد ارائه فناوری با موضوع «ارائه فناوری‌های شرکت کاوش یاران فن پویا»
تاریخ خبر : ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ تعداد بازدید : ۴۳۱۰
تعداد رای : ۰
سومین رویداد ارائه فناوری سال 1400، با موضوع «ارائه فناوری‌های شرکت کاوش یاران فن پویا» در تاریخ 25 خرداد ماه به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شد

واحد امور کارگزاران شبکه تبادل فناوری به منظور ارتباط بهتر کارگزاران تبادل فناوری و شرکت‌های عرضه‌کننده فناوری (فناوران)، سلسله رویدادهای ارائه‌های فناورانه، با عنوان "سه‌شنبه‌های فناورانه" برگزار می‌کند. سومین سه‌شنبه فناورانه سال 1400، با ارائه فناوری‌های شرکت کاوش یاران فن پویا دو صورت حضوری و آنلاین در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار شد. در این رویداد آقای سیفی به ارائه توضیحاتی درباره دستاوردهای فناورانه و نوآورانه، توانمندی‌های تحقیق و توسعه‌ای این شرکت در زمینه پلاسما و ازن پرداختند.

شرکت دانش‌بنیان کاوش یاران فن پویا در سال 1390 با نام شرکت پالس ترونیک در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، با بهره‌گیری از متخصصان فوتونیک و پلاسما کار خود را آغاز کرد. این شرکت در زمینه ساخت و طراحی سیستم‌های پلاسمایی، ادوات پیشرفته آزمایشگاهی و کاربرد آن‌ها در صنایع مختلف فعالیت دارد. سیستم‌های ساخت این شرکت در صنایعی همچون صنعت خودرو، صنایع ساخت و تولید، صنعت بسته‌بندی، صنعت برق و الکترونیک و صنعت چاپ کاربردهای متنوعی دارد.

شایان ذکر است پیش از این «سه‌شنبه‌های فناورانه» با موضوع ارائه فناوری‌های شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام و شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا) برگزار شده بود.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code